یکشنبه 01 بهمن 1396 ساعت 07:52
مناسبت
خبرنامه
تلویزیون اینترنتی
مسابقات ورزشی
سومین دوره مسابقات چند جانبه ورزشی بانوان بازنشسته و همسران کارکنان بازنشسته سازمان بنادرودریانوردی
(جام کوثر)

 

دو میلیون سود برای سهامداران

مجمع عمومی شرکت هدایت کشتی با حضور سهامداران برگزار شد
دو میلیون سود برای سهامداران
 
نشست مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات دریایی هدایت کشتی روز چهارشنبه 21 تیرماه سالجاری در محل سالن اجتماعات سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی؛ در این نشست که با حضور مهندس نورالدین علی آبادی عضو محترم هیات عامل و معاون توسعه و تجهیز امور زیربنایی بنادر ، دکتر هادی حق‌شناس مشاور محترم مدیر عامل ، مهندس ابراهیم ایدنی مدیرعامل موسسه صندوق پس‌انداز کارکنان سازمان بنادرودریانوردی و جمعی از نمایندگان سهامداران این شرکت برگزار شد، پس از ارایه گزارش حسابرس و بازرس قانونی، تصمیمات لازم در خصوص تصویب حسابهای گزارش شده «شرکت خدمات دریایی هدایت کشتی» گرفته شد. 
بنابراین گزارش، مهندس منوچهر تاتینا مدیرعامل شرکت هدایت کشتی سود تعیین شده برای سال مالی 1395 این شرکت را برای هر نفر سهم کامل (75300 سهم ) 20میلیون ریال اعلام کرد.
در این نشست همچنین مقرر شد ؛ سهامداران شاغل و بازنشسته سازمان بنادرودریانوردی پس از بررسی‌های لازم یک نفر را به عنوان نماینده جهت عضویت در هیئت مدیره این شرکت معرفی نمایند تا با اعلام موافقت مدیرعامل موسسه صندوق پس انداز، در جلسات حضور یابد.
شایان ذکر است؛ شرکت هدایت کشتی خلیج فارس دارای بیشترین سهامدار حقیقی از بین بازنشستگان و وظیفه‌بگیران سازمان بنادرودریانوردی است که به طور تخصصی به ارایه خدمات دریایی در بنادر مختلف کشور می‌پردازد.
 
   1396/4/26 14:28    تعداد بازدید :  180

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 180
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )