یکشنبه 01 بهمن 1396 ساعت 07:52
مناسبت
خبرنامه
تلویزیون اینترنتی
مسابقات ورزشی
سومین دوره مسابقات چند جانبه ورزشی بانوان بازنشسته و همسران کارکنان بازنشسته سازمان بنادرودریانوردی
(جام کوثر)

 

تیم فوتسال صندوق بار دیگر بر سکوی قهرمانی ایستاد

با شکست تیم پژوهشکده وزارت نیرو ؛
تیم فوتسال صندوق بار دیگر بر سکوی قهرمانی ایستاد

با شکست تیم «پژوهشکده وزارت نیرو» ، تیم فوتسال «صندوق بازنشستگی سازمان بنادرو دریانوردی» قهرمان مسابقات چهارجانبه «دانشگاه صنعتی شریف» شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ؛ در این مسابقات که با حضور چهار تیم از دانشگاه شریعتی ، دانشگاه صنعتی شریف ، پژوهشکده وزارت نیرو و صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد ، تیم صندوق توانست با کسب 7 امتیاز به مقام قهرمانی این مسابقات برسد.
بر این اساس ؛ تیم فوتسال صندوق بازنشستگی در این مسابقات موفق شد با شکست حریفان خود به ترتیب دانشگاه شریعتی (چهار بر یک) ، دانشگاه صنعتی شریف (دو بر صفر) و تیم پژوهشکده وزارت نیرو (تساوی 2بر2) بر سکوی قهرمانی بایستد.
 
در این مسابقات پس از تیم صندوق که با 7 امتیاز به مقام اول رسید، تیم‌های دانشگاه شریعتی، صنعتی شریف و پژوهشکده وزارت نیرو به ترتیب دوم تا چهارم شدند.
شایان ذکر است ؛ اعضای تیم فوتسال صندوق بازنشستگی را آقایان ؛ امیر باقری، سید حسین موسوی، محسن عطرفه‌نژاد(فرزند بازنشته)، کیهان عدالت، محمد ییلاقی( فرزند بازنشسته)، محسن نادری، سجاد موسوی(فرزند بازنشسته)، مسعود حسن‌فر، حمید مرزبان، فرید کیایی و علیرضا دشستانی ( فرزند بازنشسته) تشکیل می‌دادند.
 
 
   1396/6/6 08:29    تعداد بازدید :  108

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 108
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )