یکشنبه 01 بهمن 1396 ساعت 07:54
مناسبت
خبرنامه
تلویزیون اینترنتی
مسابقات ورزشی
سومین دوره مسابقات چند جانبه ورزشی بانوان بازنشسته و همسران کارکنان بازنشسته سازمان بنادرودریانوردی
(جام کوثر)

 

به دنبال کارهای ماندگار باشیم

مهندس جواد جهاندار طی نخستین نشست کارگروه رفاهی در سال جدید
 به دنبال کارهای ماندگار باشیم

مشاور مدیرعامل سازمان و رئیس صندوق بازنشستگی سازمان بنادرودریانوردی با حضور در نخستین کارگروه رفاهی و فرهنگی صندوق ضمن آشنایی با اعضا، نظرات خود را در خصوص استمرار فعالیت های آن بیان نمود .

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی  ؛ صبح روز شنبه 26 فروردین ماه سالجاری مهندس « جواد جهاندار» مشاور مدیرعامل سازمان و رئیس صندوق بازنشستگی سازمان بنادرودریانوردی در جمع اعضای کارگروه رفاهی صندوق حضور یافت و از نزدیک با آنها آشنا شد.
رئیس صندوق بازنشستگی دراین نشست ضمن اشاره به سوابق تجربی و حرفه ای اعضاء ، کارگروه را متشکل از افراد خوش فکر و مجربی دانست که توانسته اند طی سالهای گذشته اقدامات خوب و اثر بخشی انجام دهند.
جهاندار ضمن تاکید بر انجام تغییرات رو به رشد در نگرش و عملکرد کارگروه ، خاطر نشان کرد؛ "به دنبال آن باشیم که کارهای ماندگار انجام دهیم."
 وی در ادامه سخنان خود افزود؛ " سعی کنید به بازنشستگان و وظیفه بگیرانی که از سطح پایین تر حقوق و دستمزد برخوردارند و بنیه مالی آنها ضعیف است خدمات بیشتری بدهید ، چرا که این عزیزان توان پرداخت هزینه های سفر را ندارند .
مشاور مدیرعامل سازمان بر نگاه یکسان به همه بازنشستگان و وظیفه بگیران تاکید کرد و خواستار آن شد تا شاخص هایی واقعی برای شناسایی هر چه بهتر بازنشستگان و وظیفه بگیران رسمی سازمانی و رسمی کشوری تعیین شود.
وی در پایان سخنان خود خواستار توجه بیشتر به افراد کم درآمد شد و تمایل خود را برای افزایش سطح حقوق بازنشستگان در چهارچوب قوانین و مقررات اعلام نمود.
   1396/1/27 12:35    تعداد بازدید :  324

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 324
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )