چهارشنبه 05 اردیبهشت 1397 ساعت 05:35
مناسبت
خبرنامه
تلویزیون اینترنتی
ولادت امام حسین
ولادت با سعادت سومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، امام حسین (ع) مبارک باد.

به دنبال کارهای ماندگار باشیم

مهندس جواد جهاندار طی نخستین نشست کارگروه رفاهی در سال جدید
 به دنبال کارهای ماندگار باشیم

مشاور مدیرعامل سازمان و رئیس صندوق بازنشستگی سازمان بنادرودریانوردی با حضور در نخستین کارگروه رفاهی و فرهنگی صندوق ضمن آشنایی با اعضا، نظرات خود را در خصوص استمرار فعالیت های آن بیان نمود .

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی  ؛ صبح روز شنبه 26 فروردین ماه سالجاری مهندس « جواد جهاندار» مشاور مدیرعامل سازمان و رئیس صندوق بازنشستگی سازمان بنادرودریانوردی در جمع اعضای کارگروه رفاهی صندوق حضور یافت و از نزدیک با آنها آشنا شد.
رئیس صندوق بازنشستگی دراین نشست ضمن اشاره به سوابق تجربی و حرفه ای اعضاء ، کارگروه را متشکل از افراد خوش فکر و مجربی دانست که توانسته اند طی سالهای گذشته اقدامات خوب و اثر بخشی انجام دهند.
جهاندار ضمن تاکید بر انجام تغییرات رو به رشد در نگرش و عملکرد کارگروه ، خاطر نشان کرد؛ "به دنبال آن باشیم که کارهای ماندگار انجام دهیم."
 وی در ادامه سخنان خود افزود؛ " سعی کنید به بازنشستگان و وظیفه بگیرانی که از سطح پایین تر حقوق و دستمزد برخوردارند و بنیه مالی آنها ضعیف است خدمات بیشتری بدهید ، چرا که این عزیزان توان پرداخت هزینه های سفر را ندارند .
مشاور مدیرعامل سازمان بر نگاه یکسان به همه بازنشستگان و وظیفه بگیران تاکید کرد و خواستار آن شد تا شاخص هایی واقعی برای شناسایی هر چه بهتر بازنشستگان و وظیفه بگیران رسمی سازمانی و رسمی کشوری تعیین شود.
وی در پایان سخنان خود خواستار توجه بیشتر به افراد کم درآمد شد و تمایل خود را برای افزایش سطح حقوق بازنشستگان در چهارچوب قوانین و مقررات اعلام نمود.
   1396/1/27 12:35    تعداد بازدید :  478

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 478
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )