شنبه 01 مهر 1396 ساعت 03:49
مناسبت
خبرنامه
تلویزیون اینترنتی
مقام معظم رهبری:
اقتصاد مقاوتی

تولید - اشتغال

اعضای هیات مدیره جدید خود را شناخت

تعاونی اعتباری کارکنان سازمان بنادرودریانوردی
اعضای هیات مدیره جدید خود را شناخت
 
پنجمین مجمع تعاونی اعتباری کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی با حضور کم‌سابقه کارکنان شاغل و بازنشسته برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ؛ بعداز ظهر روز دوشنبه 9 مردادماه سالجاری سالن آمفی تئاتر سازمان بنادرودریانوردی در حالی میزبان پنجمین مجمع عمومی تعاونی اعتباری کارکنان این سازمان بود که جمع کثیری از شاغلان و بازنشستگان سازمان بنادرودریانوردی برای رای دادن به کاندیداهای اصلح خود و انتخاب هیات مدیره جدید گرد هم آمده بودند.
 
بر اساس این گزارش ؛ در بخش نخست این مجمع که با ارایه گزارش عملکرد یکساله توسط دکتر هادی حق‌شناس مشاور محترم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و رئیس هیات مدیره آغاز شد با قرائت گزارش حسابرس خبره و تایید عملکرد مالی تعاونی توسط وی ادامه یافت.
 
در بخش دوم نشست آقای «نادر مهری نژاد» بازرس تعاونی اعتباری کارکنان جهت اعلام مغایرت هایی چند در عملکرد و اقدامات سال قبل تعاونی در پشت تریبون قرار گرفت و به سئوالات حاضرین پاسخ گفت.
 
این گزارش حاکی است ؛ در ادامه نشست مجمع آقای «سهراب جهاندوست» مدیرعامل تعاونی اعتباری کارکنان شاغل و بازنشسته سازمان بنادرودریانوردی برای ارایه صورت های مالی در جایگاه سخنرانی قرار گرفت و به توضیحاتی مبسوط در این خصوص پرداخت.
 
وی همزمان ضمن پاسخگویی به پرسش های مطروحه ، با مساعدت نماینده وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به روشن شدن نکات مورد ابهام کمک رساند.
 
این گزارش همچنین می افزاید ؛ در بخش پایانی مجمع و پس از ارائه گزارشات مربوطه ، کلید سومین دوره انتخابات هیئت مدیره تعاونی اعتباری با معرفی کاندیداها زده شد و حاضران برگه های خود را در صندوق های رای ریختند تا نمایندگان اصلح خود را انتخاب کنند.
 
شایان ذکر است ؛ در پایان این دوره از انتخابات از بین 18 کاندیدای حاضر در آیین انتخابات ، آقایان «جبارجليليان» با ٢٧٦ راي ( نفر اول )«جعفرمفاخري» با ٢٢٢ راي( نفر دوم ) «غلامحسین صفاييان» با١٨٠ راي ( نفر سوم ) «حسن حیدری شلمانی» با ١٦٥ ( نفرچهارم ) و «حسن آبانگان» با ١٦٤ راي (نفر پنجم) به عنوان اعضای هیات مدیره جدید و آقای « محمدمهدی سرخابی» به عنوان بازرس جدید انتخاب شدند.
 
   1396/5/11 08:41    تعداد بازدید :  60

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 60
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )