یکشنبه 01 بهمن 1396 ساعت 08:02
مناسبت
خبرنامه
تلویزیون اینترنتی
مسابقات ورزشی
سومین دوره مسابقات چند جانبه ورزشی بانوان بازنشسته و همسران کارکنان بازنشسته سازمان بنادرودریانوردی
(جام کوثر)

 

از بازنشستگان بستری و تحت درمان عیادت بعمل آمد

با حضور در بیمارستان های مدائن و دی تهران
از بازنشستگان بستری و تحت درمان عیادت بعمل آمد
 
مسئول روابط عمومی صندوق بازنشستگی به همراه عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان با حضور در بیمارستان های مدائن و دی تهران از  بازنشستگان بستری و تحت درمان عیادت بعمل آوردند.

 
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ؛ بعد از ظهر روز سه شنبه 27 تیرماه سالجاری آقایان«قربان محمدی»مسئول روابط عمومی صندوق بازنشستگی به همراه«مجید گرگپور»عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان سازمان بنادرودریانوردی ابتدا در بیمارستان مدائن حضور یافتند تا ضمن عیادت از همکار بازنشسته جناب آقای «حسن آشتاب» جویای وضعیت درمانی وی شوند.
 
این بازنشسته بندر عباسی که در تهران مورد عمل جراحی قرار گرفته است روزهای نقاهت در بیمارستان را سپری می کند و امید می رود با بهبودی کامل طی روزهای آتی بیمارستان را به قصد بندر عباس ترک نماید.
 
در ادامه این عیادت نامبردگان بر بالین همکار بازنشسته جناب آقای «عبدالحسین حبیبی اصل» که در بیمارستان دی مورد عمل جراحی قراگرفته و تحت درمان است حضور یافته و از وی دلجویی بعمل آوردند.
 
آقای حبیبی که از بازنشستگان ورزشکار بندر خرمشهر بوده و در مسابقات چندجانبه ورزشی ویژه بازنشستگان سازمان حضور فعال داشته است، با اظهار خوشحالی از عیادت بعمل آمده روحیه بالای خود را نتیجه مراقبت های دلسوزانه اعضای خانواده دانست.
 
شایان ذکر است ؛ عیادت از بازنشستگان و موظفین بیمار و بستری در مراکز درمانی تهران و شهرستان ها از جمله اقدامات مستمری است که با هدف پیگیری امور درمانی و دارویی و به منظور دلجویی و تقویت روحیه این عزیزان انجام می شود.
   1396/4/28 10:24    تعداد بازدید :  151

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 151
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )